
Poster Gallerix Espresso Martini Cocktail
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Espresso Martini Cocktail
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Espresso Martini" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Espresso Martini" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Espresso Martini Cocktail |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

