
Poster Gallerix Espresso Martini CocktailStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

Espresso Martini Cocktail
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Espresso Martini" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Espresso Martini" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5142-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Espresso Martini Cocktail |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |

