



Poster GallerixFågelsången av John BauerStorlek: 30x40 cm
139 kr 179 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Motiv
Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med målningen "Fågelsången" av John Bauer från år 1910. John Bauer var en svensk konstnär som är känd för sina illustrationer till tidiga sagor om bland annat tomtar och troll.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Art.Nr. | 4821-30x40 |
| Motiv | Fågelsången av John Bauer |
| Serie | Barntavlor |
| Storlek | 30x40 cm |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

