
Poster Gallerix Fashion Brands
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fashion Brands
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin mode med en illustration med text och namnet på flera olika kända varumärken så som Tom Ford, Gucci, Prada, Givenchy, Vogue, Chanel och Dior.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin mode med en illustration med text och namnet på flera olika kända varumärken så som Tom Ford, Gucci, Prada, Givenchy, Vogue, Chanel och Dior.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Fashion Brands |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


