



Poster GallerixField of Oats Near Vejby By P. C. Skovgaard
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med målningen "Field of Oats Near Vejby" av den danske konstnären Peter Christian Thamsen Skovgaard från år 1843.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | Field of Oats Near Vejby By P. C. Skovgaard |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

