
Poster Gallerix Fields At Hedmark In Summer By Gerhard Munthe
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fields At Hedmark In Summer By Gerhard Munthe
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Fields At Hedmark In Summer" av den norske konstnären Gerhard Munthe från år 1875.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Fields At Hedmark In Summer" av den norske konstnären Gerhard Munthe från år 1875.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Fields At Hedmark In Summer By Gerhard Munthe |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


