
Poster Gallerix Fjord Landscape With Farmhouse By P. C. Skovgaard
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fjord Landscape With Farmhouse By P. C. Skovgaard
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Fjord Landscape With Farmhouse" av den danske konstnären P. C. Skovgaard från år 1838.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Fjord Landscape With Farmhouse" av den danske konstnären P. C. Skovgaard från år 1838.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Fjord Landscape With Farmhouse By P. C. Skovgaard |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


