



Poster GallerixFlower Meadow in the North By Harald Sohlberg
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med målningen "Flower Meadow in the North" av den norske konstnären Harald Sohlberg från år 1905. Motivet föreställer en blomsteräng med vita blommor. Harald Sohlberg var en norsk nyromantisk bildkonstnär. Han finns representerad vid bland annat Nationalmuseum i Stockholm.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Flower Meadow in the North By Harald Sohlberg |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

