
Poster Gallerix Flower VaseStorlek: 50x70 cm
FRI FRAKT
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Flower Vase
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster i dova, balanserade färger med ett fotografi på en stor kruka med blommor i en vacker miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4653-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Flower Vase |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |



