
Poster Gallerix Fogelvue Over Stockholm 1860
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fogelvue Over Stockholm 1860
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med en målning från 1860-talet med panorama över Stockholm. I den nedre delen av bilden ser man Djurgården, till vänster Södermalm, i mitten slottet ovanför Skeppsholmen och till höger resten av Stockholms stad: Gärdet, Östermalm, Vasastan, och högst upp Kungsholmen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med en målning från 1860-talet med panorama över Stockholm. I den nedre delen av bilden ser man Djurgården, till vänster Södermalm, i mitten slottet ovanför Skeppsholmen och till höger resten av Stockholms stad: Gärdet, Östermalm, Vasastan, och högst upp Kungsholmen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Fogelvue Over Stockholm 1860 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Städer och Arkitektur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


