
Poster Gallerix Forstodie til Solregn Gentofte Sø By Vilhelm Hammershøi
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Forstodie til Solregn Gentofte Sø By Vilhelm Hammershøi
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Forstodie til Solregn. Gentofte Sø" av den danske konstnären Vilhelm Hammershøi från år 1903.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Forstodie til Solregn. Gentofte Sø" av den danske konstnären Vilhelm Hammershøi från år 1903.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Forstodie til Solregn Gentofte Sø By Vilhelm Hammershøi |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


