
Poster Gallerix Friends
FRI FRAKT
fr.179 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Friends
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett svartvitt fotografi på skådespelarna från tv-serien Vänner. Courtney Cox som Monica Geller, Matthew Perry som Chandler Bing, Jennifer Aniston som Rachel Green, David Schwimmer som Ross Geller, Lisa Kudrow som Phoebe Buffay och Matt LeBlanc som Joey Tribbiani. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på skådespelarna från tv-serien Vänner. Courtney Cox som Monica Geller, Matthew Perry som Chandler Bing, Jennifer Aniston som Rachel Green, David Schwimmer som Ross Geller, Lisa Kudrow som Phoebe Buffay och Matt LeBlanc som Joey Tribbiani. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Friends |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


