
Poster Gallerix From The West Slovak Village By Felicián Moczik
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

From The West Slovak Village By Felicián Moczik
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "From The West Slovak Village" av den slovakiske konstnären Felicián Moczik från år 1900.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "From The West Slovak Village" av den slovakiske konstnären Felicián Moczik från år 1900.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | From The West Slovak Village By Felicián Moczik |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


