



Poster GallerixFront Door In Paris
Rek. pris 119 kr
!
fr.95 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
Beskrivning
Poster från kategorin städer och arkitektur med ett fotografi på en vacker brun dörr på ett hus i Paris.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Front Door In Paris |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Städer och Arkitektur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

