
Poster Gallerix Fruit Trees By Edward LearStorlek: 30x40 cm
FRI FRAKT
179 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Fruit Trees By Edward Lear
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Fruit Trees" av den engelske konstnären Edward Lear från år 1863.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5227-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Fruit Trees By Edward Lear |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |


