
Poster Gallerix Fun All The Time
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fun All The Time
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med texten "Why the fuck can't I have fun all the time?" skrivet i vitt mot en sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med texten "Why the fuck can't I have fun all the time?" skrivet i vitt mot en sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Fun All The Time |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


