


Poster GallerixGalerie Boheme No4
FRI FRAKT
fr. 139 krfr. 179 kr
Från 22 %
Kampanj
23 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Abstrakt poster med illustration i svart av blommor och blad mot en gultonad bakgrund. Affisch nummer 4 av 4 i serien "Galerie Bohème".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Galerie Boheme No4 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 30x40, 50x70, 70x100 cm |

