
Poster Gallerix Gezicht Op Een Dal By Willem Bodeman
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gezicht Op Een Dal By Willem Bodeman
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Gezicht Op Een Dal " av den nederländske konstnären Willem Bodeman (1816-1880).
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Gezicht Op Een Dal " av den nederländske konstnären Willem Bodeman (1816-1880).
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Gezicht Op Een Dal By Willem Bodeman |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


