
Poster Gallerix Gezicht Op Het Dekkersduin Bij Den Haag By Johan Hendrik Weissenbruch
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gezicht Op Het Dekkersduin Bij Den Haag By Johan Hendrik Weissenbruch
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Gezicht Op Het Dekkersduin Bij Den Haag" av den nederländske konstnären Johan Hendrik Weissenbruch från år 1860.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Gezicht Op Het Dekkersduin Bij Den Haag" av den nederländske konstnären Johan Hendrik Weissenbruch från år 1860.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Gezicht Op Het Dekkersduin Bij Den Haag By Johan Hendrik Weissenbruch |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


