


Poster GallerixGin Tonic Cocktail
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Gin & Tonic" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Gin Tonic Cocktail |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

