
Poster Gallerix Gucci Street
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gucci Street
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en Gucci-skylt framför ett Gucci-butik på en belyst gata.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en Gucci-skylt framför ett Gucci-butik på en belyst gata.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Gucci Street |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


