
Poster Gallerix Happy Holidays
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Happy Holidays
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en vacker adventblomma. Postern har texten "Happy Holidays".
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en vacker adventblomma. Postern har texten "Happy Holidays".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Happy Holidays |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


