
Poster Gallerix Hastings On Hudson By Jasper F Cropsey
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hastings On Hudson By Jasper F Cropsey
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Hastings On Hudson" av den amerikanske konstnären Jasper Francis Cropsey från år 1888.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Hastings On Hudson" av den amerikanske konstnären Jasper Francis Cropsey från år 1888.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Hastings On Hudson By Jasper F Cropsey |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


