
Poster Gallerix Hello Hello
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hello Hello
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster till barn och barnrummet med texten "Hello Hello" skriver i flera olika färger mot en sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barn och barnrummet med texten "Hello Hello" skriver i flera olika färger mot en sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Hello Hello |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


