
Poster Gallerix Hilly Landscape With Cloudy Skies By Károly Markó
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hilly Landscape With Cloudy Skies By Károly Markó
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Hilly Landscape With Cloudy Skies" av den slovakiske konstnären Károly Markó från år 1835.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Hilly Landscape With Cloudy Skies" av den slovakiske konstnären Károly Markó från år 1835.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Hilly Landscape With Cloudy Skies By Károly Markó |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


