
Poster Gallerix Höst By Carl Larsson
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Höst By Carl Larsson
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Affisch med akvarellmålningen Höst av Carl Larsson från år 1884. Målningen föreställer en kvinna i 1700-talsklänning. Carl Larsson är en av Sveriges mest älskade konstnärer. Han är känd för sina akvareller av idylliskt familjeliv.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Affisch med akvarellmålningen Höst av Carl Larsson från år 1884. Målningen föreställer en kvinna i 1700-talsklänning. Carl Larsson är en av Sveriges mest älskade konstnärer. Han är känd för sina akvareller av idylliskt familjeliv.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Höst By Carl Larsson |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


