
Poster Gallerix Johnny Depp Winona Ryder
FRI FRAKT
fr.149 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Johnny Depp Winona Ryder
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett svartvitt fotografi på skådespelarna Johnny Depp och Winona Ryder år 1990. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på skådespelarna Johnny Depp och Winona Ryder år 1990. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Johnny Depp Winona Ryder |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


