
Poster Gallerix Kanal In Venedig By Carl Theodor Reiffenstein
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kanal In Venedig By Carl Theodor Reiffenstein
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Kanal In Venedig" av den tyske konstnären Carl Theodor Reiffenstein från år 1851.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Kanal In Venedig" av den tyske konstnären Carl Theodor Reiffenstein från år 1851.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Kanal In Venedig By Carl Theodor Reiffenstein |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


