
Poster Gallerix Kids Christmas Decorations
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kids Christmas Decorations
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul till barnrummet med en illustration av färgglada juldekorationer mot en brun bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul till barnrummet med en illustration av färgglada juldekorationer mot en brun bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Kids Christmas Decorations |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


