
Poster Gallerix La Dolce Vita
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

La Dolce Vita
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med texten "La Dolce Vita" skrivet i svart skrivstil mot en vit bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | La Dolce Vita |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


