
Poster Gallerix Lake George By John Frederick Kensett
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lake George By John Frederick Kensett
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Lake George" av den amerikanske konstnären John Frederick Kensett från år 1869.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Lake George" av den amerikanske konstnären John Frederick Kensett från år 1869.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Lake George By John Frederick Kensett |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


