
Poster Gallerix Landscape Near Silkeborg Jutland By Dankvart Dreyer
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Landscape Near Silkeborg Jutland By Dankvart Dreyer
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Landscape Near Silkeborg, Jutland" av den danske konstnären Dankvart Dreyer från år 1838.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Landscape Near Silkeborg, Jutland" av den danske konstnären Dankvart Dreyer från år 1838.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Landscape Near Silkeborg Jutland By Dankvart Dreyer |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


