
Poster Gallerix Landskab Fra Bryrupegnen By Laurits Andersen Ring
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Landskab Fra Bryrupegnen By Laurits Andersen Ring
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Landskab Fra Bryrupegnen" av den danske konstnären Laurits Andersen Ring från år 1888.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Landskab Fra Bryrupegnen" av den danske konstnären Laurits Andersen Ring från år 1888.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Landskab Fra Bryrupegnen By Laurits Andersen Ring |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


