
Poster Gallerix Landskab Med Udsigt Over Mark By Carl Holsøe
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Landskab Med Udsigt Over Mark By Carl Holsøe
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Landskab Med Udsigt Over Mark" av den danske konstnären Carl Holsøe (1863-1935).
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Landskab Med Udsigt Over Mark" av den danske konstnären Carl Holsøe (1863-1935).
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Landskab Med Udsigt Over Mark By Carl Holsøe |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


