
Poster Gallerix Lighthouse In FieldStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Lighthouse In Field
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
GallerixBeskrivning
Affisch från kategorin natur med ett fotografi på ett fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5302-21x30 |
| Motiv | Lighthouse In Field |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |



