
Poster Gallerix Lighthouse Tower
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lighthouse Tower
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Lighthouse Tower |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


