
Poster Gallerix Lighthouse TowerStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Lighthouse Tower
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5339-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Lighthouse Tower |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |


