
Poster Gallerix Lighthouse TowerStorlek: 30x40 cm
FRI FRAKT
179 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Lighthouse Tower
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på ett högt fyrtorn bakom ett fält av torkat gräs mot en blå himmel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5339-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Lighthouse Tower |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |


