
Poster Gallerix Little Cottonwood Canyon By Thomas Moran
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Little Cottonwood Canyon By Thomas Moran
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "The Upper End of Little Cottonwood Canyon, Wasatch Range, near Ogden, Utah" av den amerikanske konstnären Thomas Moran från år 1879.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "The Upper End of Little Cottonwood Canyon, Wasatch Range, near Ogden, Utah" av den amerikanske konstnären Thomas Moran från år 1879.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Little Cottonwood Canyon By Thomas Moran |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


