
Poster Gallerix Locksmith 1940 By Paul Klee
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Locksmith 1940 By Paul Klee
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Locksmith" av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1940.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Locksmith" av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1940.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Locksmith 1940 By Paul Klee |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

