
Poster Gallerix Love Is The Flower
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Love Is The Flower
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med texten "Love is the flower you've got to let grow" skrivet i svart mot en gultonad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med texten "Love is the flower you've got to let grow" skrivet i svart mot en gultonad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Love Is The Flower |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


