
Poster Gallerix Marie Krøyer Seated By P.S. Krøyer
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Marie Krøyer Seated By P.S. Krøyer
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Marie Krøyer Seated" av den danske konstnären Peder Severin Krøyer från år 1893.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Marie Krøyer Seated" av den danske konstnären Peder Severin Krøyer från år 1893.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Marie Krøyer Seated By P.S. Krøyer |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


