
Poster Gallerix Marilyn Monroe Riding Bicycle
FRI FRAKT
fr.149 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Marilyn Monroe Riding Bicycle
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett fotografi på Marilyn Monroe från år 1956 där hon cyklar på en cykel som hon har fått i gåva. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi på Marilyn Monroe tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett fotografi på Marilyn Monroe från år 1956 där hon cyklar på en cykel som hon har fått i gåva. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi på Marilyn Monroe tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Marilyn Monroe Riding Bicycle |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


