
Poster Gallerix Maryland Wheat Fields By William Henry Holmes
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Maryland Wheat Fields By William Henry Holmes
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Maryland Wheat Fields" av den amerikanske konstnären William Henry Holmes från år 1888.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Maryland Wheat Fields" av den amerikanske konstnären William Henry Holmes från år 1888.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Maryland Wheat Fields By William Henry Holmes |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


