
Poster Gallerix Merry Christmas Joy
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Merry Christmas Joy
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med texten "Merry Christmas" och "May Your Holidays Be Filled With Joy" mot en mörk grön bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med texten "Merry Christmas" och "May Your Holidays Be Filled With Joy" mot en mörk grön bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Merry Christmas Joy |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


