
Poster Gallerix Merry Christmas JoyStorlek: 30x40 cm
FRI FRAKT
179 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Merry Christmas Joy
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med texten "Merry Christmas" och "May Your Holidays Be Filled With Joy" mot en mörk grön bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med texten "Merry Christmas" och "May Your Holidays Be Filled With Joy" mot en mörk grön bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4890-30x40 |
| Motiv | Merry Christmas Joy |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 30x40 cm |


