
Poster Gallerix Merry Christmas Tree
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Merry Christmas Tree
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Affisch från kategorin vinter och jul med en vacker abstrakt illustration av en julgran som består av juldekorationer.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Affisch från kategorin vinter och jul med en vacker abstrakt illustration av en julgran som består av juldekorationer.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Merry Christmas Tree |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


