
Poster Gallerix Midsommartid av John Bauer
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Midsommartid av John Bauer
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Midsommartid" av John Bauer från år 1901. John Bauer var en svensk konstnär som är känd för sina illustrationer till tidiga sagor om bland annat tomtar och troll.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Midsommartid" av John Bauer från år 1901. John Bauer var en svensk konstnär som är känd för sina illustrationer till tidiga sagor om bland annat tomtar och troll.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Midsommartid av John Bauer |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


