
Poster Gallerix Modern Architecture Building
FRI FRAKT
fr.95 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Modern Architecture Building
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin konst med en illustration av moderna byggnader med vacker arkitektur och dova färger.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av moderna byggnader med vacker arkitektur och dova färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Modern Architecture Building |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


