
Poster Gallerix Mor Og Barn By Julius Paulsen
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mor Og Barn By Julius Paulsen
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Mor Og Barn" av den danske konstnären Julius Paulsen från år 1914. Julius Paulsen, född 1860 i Odense, var en dansk målare, tecknare, grafiker och konstpedagog. Han är mest känd för sina porträtt och landskapsmålningar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Mor Og Barn" av den danske konstnären Julius Paulsen från år 1914. Julius Paulsen, född 1860 i Odense, var en dansk målare, tecknare, grafiker och konstpedagog. Han är mest känd för sina porträtt och landskapsmålningar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Mor Og Barn By Julius Paulsen |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


